Inhabit Southwick Street, a Member of Design Hotels

Paddington, Iso-Britannia Lippu - Iso-Britannia

Mukavuudet

  • Ravintola
  • •
  • Kuntosali
  • •
  • kylpylä
  • •
  • Lentokenttä London Stansted (STN): 77.4 km

Tietoja hotellista

Inhabit Southwick Street, a Member of Design Hotels sijaitsee keskustassa, minkä ansiosta Hyde Park sijaitsee 8 minuutin kävelymatkan päässä ja Oxford Street 12 minuutin kävelymatkan päässä. Tämä kylpylälomalle soveltuva hotelli sijaitsee 3,4 km:n päässä kohteesta Piccadilly Circus ja 3,9 km:n päässä kohteesta Buckinghamin palatsi. Kaikkien 88 huoneen varusteluun kuuluu LED-TVt. Käytössäsi on digitaalikanavat ja ilmainen internetyhteys (langaton ja kiinteä). Huoneissa on oma kylpyhuone, ja sen varusteluun kuuluu kylpyamme tai suihku, designer-hygieniatuotteet ja hiustenkuivaaja. Varusteluun kuuluu puhelin, tallelokero ja silitysrauta/-lauta. Etäisyydet pyöristetään lähimpään 0,1 mailiin ja kilometriin.

Hyde Park - 0,7 km / 0,4 mi
Kensington Gardens - 0,8 km / 0,5 mi
Oxford Street - 1 km / 0,6 mi
Marble Arch - 1,1 km / 0,7 mi
Park Lane - 1,1 km / 0,7 mi
Baker Street - 1,2 km / 0,8 mi
Selfridges - 1,4 km / 0,9 mi
Regent's Park (puisto) - 1,5 km / 1 mi
Marylebone High Street - 1,7 km / 1,1 mi
Lord's Cricket Ground - 1,7 km / 1,1 mi
Bond Street - 1,9 km / 1,2 mi
Kensington High Street - 2 km / 1,2 mi
Kensingtonin palatsi - 2 km / 1,2 mi
Royal Albert Hall - 2,1 km / 1,3 mi
Hyde Park Corner (historiallinen alue) - 2,2 km / 1,4 mi

Lähimmät lentokentät ovat:
Lontoo (LCY-London City) - 20,1 km / 12,5 mi
Heathrow'n lentokenttä (LHR) - 27,7 km / 17,2 mi
Gatwickin lentokenttä (LGW) - 95,4 km / 59,3 mi
Lontoo (LTN-Luton) - 52,6 km / 32,7 mi
Farnborough (FAB) - 63,4 km / 39,4 mi

Majoituspaikan ensisijainen lentokenttä on Heathrow'n lentokenttä (LHR).

Käytössäsi on kuivapesula-/pesulapalvelut, ympäri vuorokauden auki oleva vastaanotto ja kielitaitoinen henkilökunta. Voit rentoutua ja hemmotella itseäsi palveluihin kuuluvassa täyden palvelun kylpylässä. Paikan päällä on lisäksi sauna sekä kuntosali. Tämän Yrjöjen aikaisen hotellin palveluihin kuuluu myös ilmainen langaton internetyhteys ja concierge-palvelut. Yeotown kitchen palvelee majoituspaikan asiakkaita tai voit hyödyntää majoituspaikan välipalabaarin/delin. Maksullinen mannermainen aamiainen on saatavilla arkipäivisin klo 7.00–10.00. Tämän majoituspaikan virallinen tähtiluokitus on Englannin kansallisen matkailujohtokunnan VisitEnglandin myöntämä.
  • Maksu mannermaisesta aamiaisesta: noin 15 GBP per henkilö
  • Lemmikkitakuumaksu: 50 GBP per päivä
  • Lemmikit: 50 GBP per majoitustila per päivä
  • Avustajaeläimistä ei veloiteta lisämaksuja

Yllä oleva luettelo ei ehkä kata kaikkea. Maksut ja takuumaksut eivät välttämättä sisällä veroja, ja ne saattavat muuttua.

  • Kontaktiton uloskirjautuminen on saatavilla.

Kartta