Diamma Resort
Durres,
Albania
Mukavuudet
- Uima-allas
- Lasten allas
- lämmitetty allas
- Kuntosali
- kylpylä
- Lentokenttä Tirana (TIA): 38.9 km
- Kuntokeskus
- Sisä allas
- Ulkoallas
- Ravintola
- Kylpylä
- WiFi
- Baari
- Savuton
Tietoja hotellista
Diamma Resort sijaitsee Adrianmeren rannikolla Albanian Durrësin alueella, tarjoten ranta-asetelman, josta on suora pääsy mereen. Lomakeskus on ajomatkan päässä Durrësin keskustasta ja sen historiallisista nähtävyyksistä, kun taas Tirana International Airport on saavutettavissa maanteitse.
Lomakeskus tarjoaa moderneja ilmastoituja huoneita ja sviittejä, joissa on Wi-Fi, taulutelevisio, minibaar, tallelokero ja oma kylpyhuone. Valituissa majoituksissa on parveke tai terassi, jolta on näkymät Adrianmerelle, uima-altaalle tai ympäröivälle lomakeskuksen alueelle.
Vierailla on mahdollisuus nauttia ravintola- ja baaripalveluista, jotka tarjoavat paikallista ja kansainvälistä keittiötä. Lomakeskuksessa on ulkouima-altaita, aurinkoterasseja ja ranta-alueita, jotka tarjoavat rentoutumisalueita koko päivän ajan.
Diamma Resort sopii pareille ja perheille, jotka etsivät merellistä lomaa Albanian rannikolla. Vierailla on mahdollisuus viettää aikaa rannalla ja uima-altaalla tai tutustua Durrësin kaupunkiin, mukaan lukien sen rantakatu, ravintolat ja historiallinen keskustori.
