Sri Melor Inn

Langkawi, Malesia Lippu - Malesia

Mukavuudet

  • Lentokenttä Langkawi (LGK): 9.9 km

Tietoja hotellista

Sri Melor Inn sijaitsee lähellä rantaa, ja Cenangin ranta ja Pantai Tengahin ranta 5 minuutin ajomatkan päässä. Tämä motelli sijaitsee 21,2 km:n päässä kohteesta Kuah Jetty ja 2,1 km:n päässä kohteesta Cenang Mall (ostoskeskus). Kaikissa 6 huoneessa on ilmastointi, jääkaappi sekä taulutelevisio. Jokaisessa huoneessa on patio. Mukavuuksiin kuuluu satelliittikanavat sekä ilmainen langaton internetyhteys. Huoneissa on oma kylpyhuone, ja sen varusteluun kuuluu suihku, ilmaiset hygieniatuotteet ja hiustenkuivaaja. Etäisyydet pyöristetään lähimpään 0,1 mailiin ja kilometriin.

Pantai Tengahin ranta - 1,3 km / 0,8 mi
Cenangin ranta - 1,5 km / 1 mi
Cenang Mall (ostoskeskus) - 1,6 km / 1 mi
Tengahin uimaranta - 2,5 km / 1,6 mi
Langkawin riisimuseo - 2,7 km / 1,6 mi
Riisimuseo - 2,8 km / 1,8 mi
Laman Padi - 3 km / 1,8 mi
MORAC-seikkailupuisto - 5,1 km / 3,1 mi
Atma Alam - 8,9 km / 5,5 mi
Field of Burnt Rice - 9,9 km / 6,1 mi
Mahsurin mausoleumi - 11,9 km / 7,4 mi
Bukit Sawak - 12 km / 7,4 mi
Mahsurin linnoitus - 13,2 km / 8,2 mi
Teluk Nibongin ranta - 13,4 km / 8,3 mi
Mahsurin hauta - 13,8 km / 8,6 mi

Lähin suuri lentokenttä on Langkawi (LGK-Langkawin kansainvälinen lentokenttä) - 9,4 km / 5,8 mi

Vastaanotto on avoinna rajoitetusti. Palveluihin kuuluu ilmainen pysäköinti. Käytössäsi on terassi sekä ilmainen langaton internetyhteys ja kiertoajelu-/lippupalvelu.

Majoituspaikka veloittaa seuraavat paikan päällä suoritettavat maksut. Maksuihin saattaa sisältyä sovellettavat verot:

  • Käteisellä maksettava takuumaksu: 50.00 MYR per majoitustila per yöpyminen
  • Kaupungin perimä vero: 1.00 MYR per majoitustila per yö
  • Ilmoitettu kaupunkivero voi olla korkeampi suosittujen paikallisten tapahtumien aikana, joita ovat esimerkiksi Langkawi International Maritime & Aerospace (LIMA), Le Tour De Langkawi sekä Ironman ja Oceanman Malaysia. Saat lisätietoja ottamalla yhteyttä majoituspaikkaan.
  • Takuumaksun voi maksaa pankkisiirrolla, ja se on maksettava 24 tunnin kuluessa varauksen tekemisestä.

Tässä on mainittu kaikki majoituspaikan meille ilmoittamat maksut.

Kartta

Ladataan hakutuloksia ...