Amadria Park Grand Hotel 4 Opatijska Cvijeta
Opatija,
Kroatia
Mukavuudet
- Uima-allas
- Ravintola
- Baari
- Ilmastointi
- Kuntosali
- kylpylä
- lastenklubi
- Etäisyys rannalta: 30 m
- Lentokenttä Pula (PUY): 98.0 km
- Kuntokeskus
- Sisä allas
- Hissi
- Ulkoallas
- Ravintola
- Kylpylä
- WiFi
- Pysäköinti
- Ilmastointi
- Baari
- Allasbaari
- Savuton
Tietoja hotellista
Amadria Park Grand Hotel 4 Opatijska Cvijeta on viehättävä merinäköala, joka sijaitsee Opatijan sydämessä, vain muutaman askeleen päässä Adrianmereltä. Ympäröitynä rehevillä puutarhoilla ja tarjoten upeita näkymiä merelle, tämä tyylikäs hotelli yhdistää klassisen arkkitehtuurin moderneihin mukavuuksiin, mikä tekee siitä ihanteellisen valinnan sekä lomamatkailijoille että liikematkustajille. Vierailla on helppo pääsy kuuluisalle Lungomare-promenadille ja vilkkaaseen keskustaan, kaikki lyhyen kävelymatkan päässä.
Hotelli tarjoaa erilaisia tilavia huoneita ja sviittejä, jotka on huolellisesti suunniteltu rentoutumiseen ja mukavuuteen. Kaikki majoitukset on varustettu mukavilla sängyillä, ilmastoinnilla, ilmaisella Wi-Fi: llä, taulutelevisioilla ja omilla kylpyhuoneilla, joissa on ilmaisia hygieniatuotteita. Monet huoneet tarjoavat parvekkeita tai terasseja, jolloin vieraat voivat nauttia kauniista ympäristöstä ja raikkaasta merivedestä.
Paikan päällä olevat mukavuudet sisältävät wellness-keskuksen, jossa on sisäuima-allas, sauna ja valikoima kylpylähoitoja täydellistä rentoutumista varten. Vierailla on myös mahdollisuus hyödyntää kuntosalia, konferenssitiloja ja valikoimaa ruokailuvaihtoehtoja, jotka tarjoavat sekä paikallista että kansainvälistä ruokaa. Hotellin rehevät puutarhat ja ulkoterassit tarjoavat täydellisen ympäristön rentoutumiseen päivän tutkimisen jälkeen.
Amadria Park Grand Hotel 4 Opatijska Cvijeta on omistautunut tarjoamaan erinomaista palvelua ja unohtumattomia kokemuksia. Olitpa sitten romanttisella lomalla, perhelomalla tai liiketapahtumassa, hotellin huomaavainen henkilökunta ja erinomaiset tilat varmistavat mukavan ja miellyttävän oleskelun kauniilla Opatijan Rivieralla.
