Judita Palace Heritage Hotel
Split,
Kroatia
Split,
Kroatia
Judita Palace Heritage Hotel sijaitsee keskustassa, ja Diokletianuksen palatsi, minkä lisäksi Riva-promenadi sijaitsevat muutaman askeleen päässä. Tämä boutique-tyylinen hotelli sijaitsee 1 km:n päässä kohteesta Splitin satama ja 1,2 km:n päässä kohteesta Bačvicen ranta. Kaikissa 19 huoneessa on ilmastointi, minibaari sekä taulutelevisio. Mukavuuksiin kuuluu satelliittikanavat sekä ilmainen langaton internetyhteys. Kylpyhuoneesta löytyy ilmaiset hygieniatuotteet ja hiustenkuivaaja. Varusteluun kuuluu tallelokero, työpöytä ja puhelin (ilmaiset paikallispuhelut). Etäisyydet pyöristetään lähimpään 0,1 mailiin ja kilometriin.
Kansan aukio - 0,1 km / 0,1 mi
Nakićin palatsi - 0,1 km / 0,1 mi
Kalatori - 0,1 km / 0,1 mi
Synagoga - 0,1 km / 0,1 mi
Voćni trg - 0,1 km / 0,1 mi
Jupiterin temppeli - 0,2 km / 0,1 mi
Marmontova-katu - 0,2 km / 0,1 mi
Diokletianuksen palatsi - 0,2 km / 0,1 mi
Game of Thrones Museum - 0,2 km / 0,1 mi
Pusti me da prodjemin katu - 0,2 km / 0,1 mi
Grisogono - Cipcin palatsi - 0,2 km / 0,1 mi
Riva-promenadi - 0,2 km / 0,1 mi
Peristil-aukio - 0,2 km / 0,1 mi
Froggyland - 0,2 km / 0,1 mi
Tasavallan aukio - 0,2 km / 0,1 mi
Lähimmät lentokentät ovat:
Split (SPU) - 23,7 km / 14,7 mi
Bračin saari (BWK) - 49,1 km / 30,5 mi
Majoituspaikan ensisijainen lentokenttä on Split (SPU).
Käytössäsi on kuivapesula-/pesulapalvelut, ympäri vuorokauden auki oleva vastaanotto ja matkatavarasäilytys. Käytössäsi on lentokenttäkuljetukset (saatavilla ympäri vuorokauden). Jos saavut autolla, voit pysäköidä helposti, sillä maksullinen omatoiminen pysäköinti kuuluu myös palveluihin. Käytössäsi on terassi sekä ilmainen langaton internetyhteys ja concierge-palvelut. Hotelli tarjoaa asiakkailleen kahvila ja ympärivuorokautisen huonepalvelun. Baarissa voit nauttia raikasta juotavaa.Majoituspaikka veloittaa seuraavat paikan päällä suoritettavat maksut. Maksuihin saattaa sisältyä sovellettavat verot:
Tässä on mainittu kaikki majoituspaikan meille ilmoittamat maksut.
Yllä oleva luettelo ei ehkä kata kaikkea. Maksut ja takuumaksut eivät välttämättä sisällä veroja, ja ne saattavat muuttua.