Park Hotel Cellini
Lido di Jesolo,
Italia
Mukavuudet
- Uima-allas
- Ravintola
- Baari
- Ilmastointi
Tietoja hotellista
Park Hotel Cellini sijaitsee lähellä rantaa, ja Piazza Brescia sijaitsee 4 minuutin ajomatkan päässä ja Piazza Mazzini 7 minuutin ajomatkan päässä. Tämä hotelli sijaitsee 19,3 km:n päässä kohteesta Venetsian satama ja 4,7 km:n päässä kohteesta Caribe Bay. Kaikkien 34 huoneen varusteluun kuuluu LCD-televisio. Ilmainen langaton internetyhteys pitää sinut yhteydessä verkkoon. Käytössäsi on kylpyhuone, josta löytyy suihku ja bidee. Varusteluun kuuluu puhelin, työpöytä ja vedenkeitin. Etäisyydet pyöristetään lähimpään 0,1 mailiin ja kilometriin.
Jesolon ranta - 0,3 km / 0,2 mi
Piazza Drago - 0,8 km / 0,5 mi
Piazza Marconi - 0,8 km / 0,5 mi
Gommapiuman lasten leikkipuisto - 1,2 km / 0,8 mi
Gommapiuma - 1,2 km / 0,8 mi
Jesolon luonnonhistoriallinen museo - 1,3 km / 0,8 mi
La Bussola - 1,3 km / 0,8 mi
Green Beachin ranta - 1,3 km / 0,8 mi
Stadio Armando Picchi - 1,6 km / 1 mi
Piazza Milano - 1,8 km / 1,1 mi
PromoJesolo – Congress and Convention Bureau - 1,9 km / 1,2 mi
Palazzo Del Turismo - 1,9 km / 1,2 mi
Piazza Brescia - 1,9 km / 1,2 mi
Tropicarium-puisto - 2 km / 1,2 mi
The Wheel of Venice -maailmanpyörä - 2 km / 1,3 mi
Lähimmät lentokentät ovat:
Marco Polon lentokenttä (VCE) - 35 km / 21,8 mi
Treviso (TSF) - 44,7 km / 27,8 mi
Majoituspaikka veloittaa seuraavat paikan päällä suoritettavat maksut. Maksuihin saattaa sisältyä sovellettavat verot:
- Kaupunki perii majoituspaikassa maksettavan veron. Tätä veroa ei peritä Venetsian asukkailta eikä alle 10 vuotta vanhoista lapsista. Muita poikkeuksia saatetaan soveltaa potilaisiin ja heidän avustajiinsa sekä henkilöihin, jotka yöpyvät kaupungissa tietystä syystä/velvollisuudesta, jos he esittävät asianmukaiset asiakirjat majoituspaikassa. 1.–31.1. välisenä aikana vero on 30 prosenttia vähemmän.
- Kaupungin perimä vero: 1.11.–31.3. välisenä aikana 0.00 EUR per henkilö per yö, korkeintaan 10 yöltä
- Kaupungin perimä vero: 1.4.–31.10. välisenä aikana 2.70 EUR per henkilö, per yö, korkeintaan 10 yöltä
Tässä on mainittu kaikki majoituspaikan meille ilmoittamat maksut.
- Kaikkien asiakkaiden, myös lasten, tulee olla läsnä sisäänkirjautumisen yhteydessä, ja heidän tulee näyttää virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus tai passi.
- Kansallisten määräysten vuoksi käteismaksut eivät voi ylittää 5000 EUR:n suuruista summaa tässä majoituspaikassa. Saat lisätietoja asiasta ottamalla yhteyttä majoituspaikkaan varausvahvistuksessa olevien tietojen avulla.
- Yksi korkeintaan 2 vuotta vanha lapsi voi majoittua ilmaiseksi, kun hän käyttää vanhemman tai huoltajan huoneessa olevia sänkyjä.
