Hope Street Apartments by CLLIX

Brisbane, Australia Lippu - Australia

Mukavuudet

  • Lentokenttä Brisbane (BNE): 17.7 km

Tietoja hotellista

Queensland Performing Arts Centre (esittävien taiteiden keskus) ja South Bank Parklands sijaitsevat 10 minuutin kävelymatkan päässä. Tämä huoneistohotelli sijaitsee 0,7 km:n päässä kohteesta Brisbanen messukeskus ja 0,9 km:n päässä kohteesta Treasury Building. Tässä majoituspaikassa on 82 viihtyisää huonetta. Huoneiden varusteluun kuuluu muun muassa keittiö, jossa on täysikokoinen jääkaappipakastin ja uuni. Jokaisessa huoneessa on parveke. Mukavuuksiin kuuluu 50-tuumainen taulutelevisio ja digitaalikanavat. Käytössäsi on myös ilmainen langaton internetyhteys. Huone siivotaan pyynnöstä. Huoneissa on mikroaaltouuni ja vedenkeitin. Etäisyydet pyöristetään lähimpään 0,1 mailiin ja kilometriin.

Galleria d'Arte Moderna (museo) - 0,2 km / 0,1 mi
Queenslandin museo - 0,2 km / 0,1 mi
Queenslandin taidegalleria - 0,4 km / 0,2 mi
State Library of Queensland - 0,4 km / 0,2 mi
Queensland Performing Arts Centre (esittävien taiteiden keskus) - 0,5 km / 0,3 mi
South Bank Parklands - 0,6 km / 0,4 mi
Brisbanen messukeskus - 0,7 km / 0,4 mi
Brisbanen maailmanpyörä - 0,8 km / 0,5 mi
Queensland Conservatorium - 0,8 km / 0,5 mi
Treasury Building - 0,9 km / 0,6 mi
Caxton Street - 1 km / 0,6 mi
Queensland Police Service Academy - 1 km / 0,6 mi
North Quay - 1 km / 0,6 mi
Queen Street Mall - 1 km / 0,6 mi
Streets Beach - 1,1 km / 0,7 mi

Lähin suuri lentokenttä on Brisbanen lentokenttä (BNE) - 19,1 km / 11,8 mi

Vastaanotto on avoinna rajoitetusti. Palveluihin kuuluu maksullinen omatoiminen pysäköinti. Hotellin tarjoamiin harrastuksiin/mukavuuksiin kuuluu ulkouima-allas, sauna ja kuntokeskus.

Majoituspaikka veloittaa seuraavat paikan päällä suoritettavat maksut. Maksuihin saattaa sisältyä sovellettavat verot:

  • Takuumaksu: 200 AUD per majoitustila per yöpyminen

Tässä on mainittu kaikki majoituspaikan meille ilmoittamat maksut.

  • Katettu omatoiminen pysäköinti: 25 AUD per yö (ilman kulkurajoituksia)
  • Myöhäinen uloskirjautuminen on saatavilla lisämaksusta (saatavuuden mukaan)
  • Siivous on saatavilla lisämaksusta, joka vaihtelee yksikön koon mukaan.
  • Vauvansänky: 10.0 AUD per yö
  • Lisävuode: 49.0 AUD per yö
  • Luottokorttimaksuista veloitetaan 3 %:n suuruinen lisämaksu

Yllä oleva luettelo ei ehkä kata kaikkea. Maksut ja takuumaksut eivät välttämättä sisällä veroja, ja ne saattavat muuttua.

  • Uima-allasta voi käyttää klo 6.00–22.00.
  • Pysäköintialueella on korkeusrajoituksia.
  • Majoituspaikka siivotaan ammattimaisesti.
  • Tämä majoituspaikka toivottaa tervetulleiksi kaikki asiakkaat seksuaaliseen suuntautumiseen tai sukupuoli-identiteettiin katsomatta (LGBTQ+ -ystävällinen).

Kartta

Ladataan hakutuloksia ...