Hotel Monarch
Batumi,
Georgia
Mukavuudet
- Lentokenttä Batumi (BUS): 7.1 km
Tietoja hotellista
Hotel Monarch sijaitsee keskustassa, joten Eurooppa-aukio löytyy kivenheiton päästä ja Batumin Piazza puolestaan vain 10 minuutin kävelymatkan päästä. Tämä luksusluokan hotelli sijaitsee 0,8 km:n päässä kohteesta Batumin keskuspuisto ja 1,1 km:n päässä kohteesta Batumin uimaranta. Kaikissa 66 huoneessa on ilmastointi, minibaari sekä LCD-televisio. Ilmainen langaton internetyhteys pitää sinut yhteydessä verkkoon. Käytössäsi on kylpyhuone, josta löytyy kylpyamme tai suihku ja tohvelit. Varusteluun kuuluu puhelin, tallelokero ja työpöytä. Etäisyydet pyöristetään lähimpään 0,1 mailiin ja kilometriin.
Eurooppa-aukio - 0,2 km / 0,1 mi
Batumin Piazza - 0,5 km / 0,3 mi
Batumin tornin maailmanpyörä - 0,6 km / 0,3 mi
Pyhän Neitsyt Marian syntymän katedraali - 0,6 km / 0,4 mi
Batumin Jumalanäidin katedraali - 0,6 km / 0,4 mi
Batumin uimaranta - 0,7 km / 0,5 mi
Batumin keskusmoskeija - 0,8 km / 0,5 mi
Batumin keskuspuisto - 0,8 km / 0,5 mi
Aakkostorni - 0,8 km / 0,5 mi
Ali ja Nino -muistomerkki - 0,9 km / 0,6 mi
Argon köysirata - 1 km / 0,6 mi
Batumin yliopisto - 1 km / 0,6 mi
Batumin satama - 3 km / 1,8 mi
Grand Mall - 3,2 km / 2 mi
Unelmapylväs - Labyrintti - 4,4 km / 2,7 mi
Lähin suuri lentokenttä on Batumin kansainvälinen lentoasema (BUS) - 6,6 km / 4,1 mi
Käytössäsi on express-uloskirjautuminen, ilmaiset sanomalehdet aulassa ja ympäri vuorokauden auki oleva vastaanotto. Tämä hotelli tarjoaa asiakkailleen seuraavat kokoustilat: konferenssikeskus ja kokoushuoneita. Palveluihin kuuluu ilmainen pysäköinti. Hemmottele itseäsi kylpylässä, jonka hoitoihin kuuluu muun muassa hierontapalvelut ja nauti kattoterassin tarjoamista upeista näköaloista. Tämän hotellin palveluihin kuuluu ilmainen langaton internetyhteys, concierge-palvelut ja juhlasali. Nauti tämän hotellin monista ruokailupaikoista, joihin kuuluu 2 ravintolaa ja kahvila. Haluatko rentoutua? Nauti muutama drinkki 2 baarissa. Ilmainen buffetaamiainen tarjoillaan päivittäin klo 8.00–11.00.- Aikainen sisäänkirjautuminen on saatavilla lisämaksusta (saatavuuden mukaan)
- Myöhäinen uloskirjautuminen on saatavilla lisämaksusta (saatavuuden mukaan)
- Lisävuode: 80.0 EUR per päivä
Yllä oleva luettelo ei ehkä kata kaikkea. Maksut ja takuumaksut eivät välttämättä sisällä veroja, ja ne saattavat muuttua.
- Jos tarvitset viisumin, majoituspaikkasi saattaa pystyä auttamaan sinua viisumiin tarvittavien asiakirjojen kanssa. Lisätietoja asiasta saat majoituspaikasta, jonka yhteystiedot löytyvät varausvahvistuksesta. Majoituspaikka saattaa veloittaa tästä avusta, vaikka peruuttaisitkin varauksesi myöhemmin. Kaikki järjestelyt sovitaan suoraan matkustajan ja majoituspaikan kesken.
- Hierontapalvelut tulee varata etukäteen. Varauksen voi tehdä ottamalla majoituspaikkaan yhteyttä ennen saapumista soittamalla varausvahvistuksessa olevaan numeroon.
- Tämä majoituspaikka ei salli lemmikkejä ja avustajaeläimiä.
