Countryside Charm
Funchal,
Portugali
Mukavuudet
- Lentokenttä Madeira (FNC): 26.8 km
Tietoja hotellista
Funchalin venesatama ja Cabo Girao (niemi) sijaitsevat 15 minuutin ajomatkan päässä majoituspaikasta. Tämä majatalo sijaitsee 3,1 km:n päässä kohteesta Henriques & Henriques -viinitila ja 3,9 km:n päässä kohteesta Camara de Lobosin majakka. Tässä majoituspaikassa on 3 kodikasta huonetta. Ilmainen langaton internetyhteys pitää sinut yhteydessä verkkoon. Käytössäsi on kylpyhuone, jossa on kylpyamme tai suihku. Huone siivotaan kerran yöpymisen aikana. Huoneissa on vedenkeitin ja silitysrauta/-lauta. Etäisyydet pyöristetään lähimpään 0,1 mailiin ja kilometriin.
Henriques & Henriques -viinitila - 2,4 km / 1,5 mi
Camara de Lobosin ranta - 2,7 km / 1,7 mi
Camara de Lobosin lahti - 2,7 km / 1,7 mi
Camara de Lobosin majakka - 2,8 km / 1,7 mi
Pico da Torren näköalapaikka - 2,8 km / 1,7 mi
Cabo Girao (niemi) - 3,4 km / 2,1 mi
Kalastajakylän kävelyreitti - 3,9 km / 2,4 mi
Formosan uimaranta - 4,8 km / 3 mi
Jardim da Ajudan koirapuisto - 7,4 km / 4,6 mi
Doca do Cavacasin luonnonaltaat - 7,5 km / 4,7 mi
Forum Madeira -ostoskeskus - 7,7 km / 4,8 mi
Ponta Gordan uimala - 7,7 km / 4,8 mi
Estádio do Marítimo - 9 km / 5,6 mi
Lidon kylpyläkompleksi - 9,1 km / 5,7 mi
Madeiran konferenssikeskus - 9,3 km / 5,8 mi
Lähin suuri lentokenttä on Funchal (FNC-Cristiano Ronaldo) - 27,3 km / 17 mi
Hyödynnä kattoterassi, puutarha ja piknikalue.Majoituspaikka veloittaa seuraavat paikan päällä suoritettavat maksut. Maksuihin saattaa sisältyä sovellettavat verot:
- Kaupungin perimä vero: 2.00 EUR per henkilö per yö korkeintaan 7 yöstä. Tätä veroa ei peritä alle 13 vuotta vanhoilta lapsilta.
- Kohdemaksu: 14 EUR per henkilö per viikko. Tätä veroa ei peritä niistä lapsista, jotka ovat alle 13 vuotta vanhoja.
- Siivousmaksu: 210 EUR per majoitustila per yöpyminen
Tässä on mainittu kaikki majoituspaikan meille ilmoittamat maksut.
- Sisäänkirjautumisesta veloitetaan lisämaksu klo 22.00–1.00
- Siivousmaksu: 150 EUR per yöpyminen
Yllä oleva luettelo ei ehkä kata kaikkea. Maksut ja takuumaksut eivät välttämättä sisällä veroja, ja ne saattavat muuttua.
- Asiakkaat voivat päästä huoneeseen mobiililaitteella.
