Aegean Houses

Lámpi, Kreikka Lippu - Kreikka

Mukavuudet

  • Uima-allas
  • Lasten allas
  • Ravintola
  • Baari
  • Ilmastointi
  • Kuntosali
  • kylpylä
  • Lentokenttä Kos (KGS): 24.2 km
  • Uima-allas
  • TV huone
  • Aurinkotuolit
  • Aurinkovarjot
  • Sauna
  • Hieronta
  • Kuntosali
  • Baari
  • Ravintola
  • Turvallinen
  • Uima-allas
  • Pariskunnille
  • Perheille
  • Parveke/Terassi
  • Polkupyörän vuokraus
  • Huonepalvelu
  • Tallelokero
  • Vaatteiden kuivaaja
  • Pesula
  • Allaspyyhkeet
  • Lääkäripalvelu
  • Valuutanvaihto
  • 24 h vastaanotto
  • Wi-fi
  • Pysäköinti
  • Kuntoilu
  • Polkupyörän vuokraus
  • Aurinkoterassi
  • Kahvila
  • Allas snack-baari
  • Ravintola
  • American Express
  • MasterCard
  • Visa
  • Maestro
  • Visa Electron
  • Satelliitti- TV
  • Aamiainen
  • Ilman aterioita
  • Lasten allasalue
  • Leikkikenttä
  • Savuton rakennus

Tietoja hotellista

Osoite: Ethelonton Palaion Polemiston - 853 00 - Lambi, Kos

Lyhyesti hotellista: Aegean Houses on viehättävä huoneistohotelli, jossa majoitut niin lähellä uimarantaan kuin Kosin kaupungin palveluita ja nähtävyyksiä. Hotelli koostuu useasta kaksikerroksisesta rakennuksesta, joissa huoneet sijaitsevat. Voit valita majoituksen joko ilman aterioita tai aamiaisen kanssa.

Hotellissa on vastaanotto ja ala carte -ravintola. Viihtyisällä allasalueella on uima-allas, josta osa erotettu lapsille, jacuzzi sekä allasbaari, josta saa juomia ja pientä purtavaa. Lisäksi hotellissa on lasten leikkikenttä, kuntosali sekä sauna. Hotellissa on maksuton Wi-Fi.

Huoneet: Huoneistot ovat studioita tai yhden makuuhuoneen huoneistoja, joissa on ilmastointi, tallelokero, TV keittonurkkaus, jossa jääkaappi, keittolevyt, mikro, leivänpaahdin, veden- ja kahvinkeitin ja hiustenkuivain sekä parveke tai terassi. Kylpyhuoneessa on suihku tai amme.

Sijainti: Aegean Houses hotelli sijaitsee rauhallisella Lambin alueella noin kilometrin päässä Kosin satamasta ja kaupungin keskustasta. Rantaan on matkaa noin 300m. Lähistöltä löytyy muutamia kauppoja, supermarketteja ja ravintoloita.

Rannalle 300 m

Keskustaan n. 1,5 km

Matka lentokentältä: n. 20 km

Ulkouima-allas/Lastenallas: Kyllä/kyllä

Vesipuisto: ei

Ravintola/Baari: kyllä/kyllä

Kuntosali/kylpylä: kyllä/ei

Lisätietoa: Kreikassa peritään ilmastovero (Resilience to the Climate Crisis), joka määräytyy paikallisen hotelliluokituksen mukaan 2 - 15 euroa/huone/yö. Vero maksetaan suoraan hotellille käteisellä tai kortilla joko sisään- tai uloskirjautumisen yhteydessä.

Kartta

Ladataan hakutuloksia ...