Finn Apartments
Malmo,
Ruotsi
Mukavuudet
Tietoja hotellista
Hotel Finn sijaitsee heti Lundin keskustan ulkopuolella noin 15-20 minuutin kävelymatkan päässä esimerkiksi kasvitieteellisestä puutarhasta, ostosmahdollisuuksista, tuomiokirkosta ja maailman vanhimmasta Kulturen-ulkoilmamuseosta. Hotellissa on tarjolla herkullista Grand Hotelista peräisin olevaa ruokaa (sama omistaja), pelihuone, jossa on esimerkiksi jalkapallopeli ja Wii, fitness-sali ja Finn's Cosy Corner. Tässä aulassa on avotakka ja mukavia sohvia. Hotellin on saanu nimensä Finn-jättiläisen mukaan. Tarinan mukaan se kivitettiin, kun se yritti tuhota tuomiokirkon. Lund on hyvien kulkuyhteyksien päässä. Täältä pääsee helposti Malmöön ja Kööpenhaminaan. Hotell Finn ei ole mikä hotelli tahansa. Se on oikea valinta, jos arvostat valinnanvapautta ja itsepalvelua. Täällä kirjoittaudutaan sisään koodilla virtuaaliseen vastaanottoon. Aulassa on tarjolla kevyt aamiainen itsepalveluna. Henkilökuntaa on käytettävissä vuorokauden ympäri.
Sijainti
15-20 minuuttia keskustasta.
Näin asut
Studioiota 2-4:lle. Kaksoisvuoteen leveys on 140 cm tai 160 cm. Tv, Internet, kahvinkeitin, hiustenkuivaaja, silityslauta, silitysrauta, kylpy/suihku ja wc.
Palvelut rakennuksessa
Kuntosali, Wi-Fi, paikoitus, rajoitettu määrä.
Lisävalinta
Lastensänky varattava etukäteen, ilmainen. Lastentuoli ilmainen.
Muuta
Loppusiivous sisältyy.
3 kerr., hissi.
Saapuminen
Saapuminen perjantaina, 2 yötä. 17.6.-26.8.2013 ja 16.6.-25.8.2014 vapaavalintainen saapumispäivä ja 3 tai 5 yötä. Check in -aika: 15:00, huoneenluovutusaika: 12:00.
