Ida: Kaverit

Ida

nainen
55 vuotta


Liittynyt: 18. maaliskuuta, 2009

ankkuri

Keski-ikää lähestyvä tuiki tavallinen naisihminen eteläisestä Suomesta. Meillä asuu kaksi teiniprinsessaa ja ihan mukava isäntäkin talosta löytyy. Kaluston kuuluu myös kaksi "mursua" ja vallaton koira vauva.

iita13

Olen iita13 reipas ihminen.

justus

Nainen parhaassa iässä.

kissanainen

Kissan kanssa elelevä, kirjoittamista rakastava, reipas ja iloinen laiskasti ulkoileva kaupunkiasukas. Poika lentänyt pesästä, lapsenlapsiakin kaksi.

Lettupino

Sairaseläkeellä oleva invalidi

liisukka

Eläkeläinen joka tekee kumminkin töitä,tykkää koirista....65v. nainen

Maarit77

Liikuntaa, joogaa ja lukemista harrastava keski-ikäinen nainen.

matilda

savolainen akka, varustettuna hyvällä huumorilla ja positiiivisella elämän asenteella. Läheisyydestä pitävä.

Miss_J

Olen työssä käyvä nuori nainen Espoosta. Asun avoliitossa mieheni kanssa. Haaveena on perustaa perhe, matkustaa mahdollisimman paljon ja nähdä maailmaa.

Mystigueh

Tumma,tulinen ja vähän hullunkurinen =)

onttopohjaoy

Onttopohja, toimitusjohtaja, huumorintajuinen, motto:et elämästä selviä hengissä et ainakaan missään jengissä tai toisten kengissä